Silent Hill

Playstation 1 Games
220.95
nog één op voorraad
help

Uitgebreid getest en 100% functioneel

Glanzend schoon en licht gebruikt

Standaard 12 maanden garantie op alles

Voor 18:00 besteld, vandaag gratis verzonden

Klanten geven ons een 9.4 op Webwinkelkeur Webwinkelkeur Logo


In mijn winkelmandje
Beschrijving

Silent Hill

Silent Hill vertelt het verhaal van een man die op zoek is naar zijn verloren dochter in een somber toeristisch stadje. Terwijl Harry Mason en zijn dochter Cheryl over de weg reden, verscheen er een donkere, onheilspellende figuur in de koplampen van het voertuig. Harry probeerde het te ontwijken; hij zwenkte uit de weg maar verloor de controle over de auto en verongelukte.

Nadat hij was aangekomen, stond Harry op uit het wrak en keek om zich heen. Het was de plek van hun vakantiebestemming, alleen was er iets ernstig mis. Er waren geen voetgangers of auto's in de buurt, hij was schijnbaar alleen en zijn dochter werd vermist. Het sneeuwde, iets wat schijnbaar onmogelijk was tijdens de zomermaanden en de lucht was gevuld met een dikke, dichte mist.

Specificaties

  • Titel game: Silent Hill
  • Serienummer: SLES-01514
  • Taal: Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans
  • Genre: Survival horror / Adventure
  • Leeftijd: 15+
Onze Playstation 1 Games

Silent Hill - PlayStation 1 Game

De game Silent Hill is origineel uitgegeven voor de Sony PlayStation 1.

Regio en Taal

Al onze games zijn standaard Europese PAL games.

Bij Amerikaanse (NTSC) of Japanse (NTSC-J) games staat het vermeld in de naam van het product. Houd er rekening mee dat een NTSC en NTSC-J games niet afgespeeld kunnen worden op een Europese PlayStation console.

Al onze games zijn standaard speelbaar in het Engels en/of Nederlands.

Bij anderstalige games staat het vermeld in de naam van het product, bijvoorbeeld met (German) voor Duits of (French) voor Frans.

Standaard, Platinum, Classics of Value Series versie

Voor de PlayStation 1 zijn sommige populaire games ook als Platinum en Classics versies uitgebracht. Het zijn exact dezelfde games, maar het hoesje ziet er net wat anders uit. Je kunt aan de naam van het product zien welke versie het is.

Silent Hill Spelen op Meerdere Consoles

Silent Hill kan afgespeeld worden gespeeld op alle modellen van de Sony PlayStation 1 consoles en in sommige gevallen ook op modernere Sony PlayStation consoles:

  • PlayStation 1
  • PlayStation 2 ✔*
  • PlayStation 3 ✔*
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5

* Er zijn uitzonderingen. Check in dit artikel welke games onder deze uitzondering vallen.

Je voortgang in Silent Hill opslaan

Voor het opslaan van je voortgang heb je een geheugenkaartje nodig, bijvoorbeeld dit originele geheugenkaartje of check alle PlayStation 1 memory cards voor voordelige alternatieven.

Staat van het Product

Silent Hill inclusief Origineel Hoesje

Dit is de standaard variant van Silent Hill.

Je ontvangt de game in het originele hoesje met het originele artwork in het hoesje in goede staat.

Met artwork bedoelen wij het papiertje dat in het hoesje zit van de PlayStation game. In het geval van een PlayStation 1 game zijn er altijd 2 artworks: het papiertje aan de voorzijde en het papiertje aan de achterzijde.

De hoesjes van PlayStation 1 games zijn gemaakt van hard plastic waardoor deze erg fragiel zijn. Deze kan wat kleine krassen of barstjes bevatten.

Handleiding

In de meeste gevallen zit er ook een handleiding bij, maar in de loop van de tijd zijn die soms ook verdwenen of gescheurd. Hecht jij veel waarde aan de handleiding? Plaats dan een opmerking bij je bestelling (via de orderbevestiging-mail) dat je alleen games inclusief handleiding wilt. Als er geen exemplaren van Silent Hill met handleiding voorradig zijn, boeken we je aankoopbedrag gewoon weer terug.

Tweedehands Silent Hill

Net als bijna ons hele assortiment, heeft ook deze Silent Hill eerder een ander baasje gehad.

Wij hebben hem uitgebreid getest en schoongemaakt en waar nodig hebben we onderdelen vervangen. Je kunt dus wat gebruikssporen verwachten - karakter heet dat ☺️ - en het product is altijd volledig functioneel.

Net als op ons hele assortiment, krijg je ook op Silent Hill standaard 12 maanden garantie.

Lees meer over wat je kunt verwachten van de staat van onze Playstation 1 Games en over onze garantie.

Disc Polijsten

De discs van Playstation 1 Games kunnen licht bekrast zijn. Die krasjes ontstaan na verloop van tijd bij normaal gebruik van de CD.

Wil je liever een volledig krasvrije disc ontvangen? Als je de optie krasvrij gepolijst aanvinkt, doen we jouw exemplaar van Silent Hill voor een kleine extra vergoeding nog een extra rondje in onze polijstmachine. 😍

Duurzaam en Voordelig

Ook dit pareltje is weer helemaal klaar voor een volgend avontuur bij jou.

Jij ervaart de zekerheid en het gemak dat je gewend bent van online shoppen, maar dan met tweedehands producten. Jij wint. Je portemonnee wint. De vorige eigenaar wint. Het milieu wint. Iedereen wint. 😃

Silent Hill in andere staten

Van Silent Hill hebben we ook deze opties voor je:

Silent Hill - Disc Only

Playstation 1 Games

125.95
direct leverbaar

Reviews over Silent Hill

Nog geen specifieke product reviews...

Schrijf review

Enorm tevreden over de bestelling en levering. Er was bv een fout gebeurd met mijn coins waardoor deze ineens verdwenen waren en dit werd binnen de da...

Dennis
1 maand geleden

Ik had een Wii U besteld bij jullie en de gamepad had stick drift en wat probleempjes toen kregen we een nieuwe gamepad gratis, later was mijn game oo...

Bram
3 weken geleden

Geweldige mensen. Vriendelijk, professioneel en grappig. Twee consoles hier besteld, werd onwijs goed geholpen met vragen en een klein mankement. Het...

Kjeld
2 weken geleden

Heel tevreden! Mijn dochter wilde heel graag een gameboy, dus heb ik mijn oude Gameboy original opgeduikeld. Er zaten lijnen in het scherm en er was w...

Emmi Visser
2 maanden geleden

Ik has de verkeerde nintendo lader gekocht. Ik kreeg meteen een nieuwe toegestuurd zonder bij te betalen. Verder hele snelle en goede service

Ries
1 maand geleden

Perfect , aanrader... er was aanvankelijk een probleempje, was meteen opgelost... keurige communicatie en snelle reactie, producten ook meteen verzond...

Krikke Lemmy
2 weken geleden

Goede service en een goede prijs-kwaliteit! Heel fijn dat ik hier al de benodigdheden voor m’n oude consoles kan kopen

Rick
1 maand geleden

Sowieso al een super fijne website, het bijgesloten briefje,, maakt mijn dag ! Geweldig ! Mega snelle leveringen. Bedankt weer toppers ! P.s NFS en F...

Lianne
1 week geleden

Jullie geven ons een 9.4
met 7,231 reviews op Webwinkelkeur Webwinkelkeur Logo

|
ongefilterde,
echte klantverhalen

verkoopdoos winkelmandje user fire tv circle gamepad star checkmark checkmark circle search lock groen hartje