FIFA 12 - Disc Only

Playstation Portable Games
5.0 - 1 review
11.95
niet op voorraad | help

we kunnen je een mailtje sturen
als het product weer leverbaar is
|

Onze Playstation Portable Games

FIFA 12 - Disc Only - PSP Game

De game FIFA 12 - Disc Only is origineel uitgegeven voor de Sony Playstation Portable.

Regio en Taal

Al onze games zijn standaard Europese PAL games.

Bij Amerikaanse (NTSC) of Japanse (NTSC-J) games staat het vermeld in de naam van het product. Houd er rekening mee dat een NTSC en NTSC-J games niet afgespeeld kunnen worden op een Europese PlayStation console.

Al onze games zijn standaard speelbaar in het Engels en/of Nederlands.

Bij anderstalige games staat het vermeld in de naam van het product, bijvoorbeeld met (German) voor Duits of (French) voor Frans.

Platinum en Essentials

Voor de PlayStation Portable zijn sommige populaire games ook als Platinum of Essentials versies uitgebracht. Dit zijn exact dezelfde games, maar het hoesje ziet er net wat anders. Je kunt aan de naam van het product zien welke versie het is.

FIFA 12 - Disc Only spelen op meerdere handheld Consoles

FIFA 12 - Disc Only is uitgebracht voor de PlayStation Portable en kan alleen afgespeeld worden op de Sony PlayStation Portable consoles.

Hieronder zie je met een met welke consoles jij deze epische PlayStation Portable game kan spelen:

  • PlayStation Portable 1000
  • PlayStation Portable 2000
  • PlayStation Portable 3000
  • PlayStation Vita

Je voortgang in FIFA 12 - Disc Only opslaan

Om FIFA 12 - Disc Only te kunnen spelen heb je een PlayStation Portable nodig met een geheugenkaartje. Dit geheugenkaartje is niet alleen handig voor het opslaan van je foto's, video's en muziek, maar ook voor de voortgang van je game. Mocht je nog geen geheugenkaartje hebben dan kan je die hier bestellen.

Staat van het Product

Disc Only FIFA 12 - Disc Only

Dit is een disc only variant van FIFA 12 - Disc Only.

Je ontvangt de losse CD van de game in een papieren beschermhoesje.

Tweedehands FIFA 12 - Disc Only

Net als bijna ons hele assortiment, heeft ook deze FIFA 12 - Disc Only eerder een ander baasje gehad.

Wij hebben hem uitgebreid getest en schoongemaakt en waar nodig hebben we onderdelen vervangen. Je kunt dus wat gebruikssporen verwachten - karakter heet dat ☺️ - en het product is altijd volledig functioneel.

Net als op ons hele assortiment, krijg je ook op FIFA 12 - Disc Only standaard 12 maanden garantie.

Lees meer over wat je kunt verwachten van de staat van onze Playstation Portable Games en over onze garantie.

Duurzaam en Voordelig

Ook dit pareltje is weer helemaal klaar voor een volgend avontuur bij jou.

Jij ervaart de zekerheid en het gemak dat je gewend bent van online shoppen, maar dan met tweedehands producten. Jij wint. Je portemonnee wint. De vorige eigenaar wint. Het milieu wint. Iedereen wint. 😃

FIFA 12

Playstation Portable Games

16.95
even niet op voorraad

Liever het hoesje erbij?

Zie ook de complete versie van dit product. 👈

Reviews over FIFA 12 - Disc Only

5.0 - 1 review
Schrijf review

Een grote verbetering op fifa 11

Fifa 12 is een beroemd voetbal spel uit 2012. In fifa 12 is de carriere modus ten verre verbeterd ten opzichte van fifa 11. Het spel is erg verslaved ik zit soms wel uren op de bank dit te spelen. Het product kwam in goeie staat. Alles werkt perfect zoals het hoort. Ik had dinsdag besteld en ik had hem woensdag in huis. Ik kon dus lekker snel spelen. Ook is fifa 12 een stuk realistischer dan 11 je ziet echt duidelijk verschil in de graphics. Over het algemeen is het spel hartstikke leuk. Wel is het verdedigen even wennen. Mij krijg je niet te stoppen met dit spel aangezien de online modus echt veel beter is geworden.

Jamie - 1 jaar geleden - zie alle reviews van Jamie »

Fantastische site! Goede instructies om zelf je oude supernintendo controllers schoonmaken te maken en onderdeeltjes re vervangen. Supersnelle verzend...

Hanna
1 maand geleden

Jullie zijn respectvol, vriendelijk, grappig (jullie mailtjes maken me dikwijls aan het glimlachen, schitterend 🤗). Als iets onduidelijk is maken jul...

Evy
3 weken geleden

Verzorgde afhandeling van de bestelling, volgens afspraak.

Marjolein K
1 maand geleden

Super service en schappelijke prijzen. Telefoon wordt snel en persoonlijk opgenomen, mijn issue werd vriendelijk opgelost 👌

Michael
1 maand geleden

Heel tevreden! Mijn dochter wilde heel graag een gameboy, dus heb ik mijn oude Gameboy original opgeduikeld. Er zaten lijnen in het scherm en er was w...

Emmi Visser
1 week geleden

Enorm tevreden over de bestelling en levering. Er was bv een fout gebeurd met mijn coins waardoor deze ineens verdwenen waren en dit werd binnen de da...

Dennis
5 dagen geleden

Super snelle afhandeling van mijn bestelling en ben heel blij met de producten die ik heb ontvangen!

Claire
1 maand geleden

Ik ben zelf 65 en mijn dochter wist nog dat bij ons een oude NES ligt en ze wilde die weer gaan gebruiken met haar eigen dochter. Ik had alleen nog de...

Johan
1 maand geleden

Jullie geven ons een 9.4
met 7,208 reviews op Webwinkelkeur Webwinkelkeur Logo

|
ongefilterde,
echte klantverhalen

verkoopdoos winkelmandje user fire tv circle gamepad star checkmark checkmark circle search lock